Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pondělí 26.6.2017
Nepřítomné třídy012345678910
1.ATHTHTHTH------------
1.BExkExkExkExkExkExkExkExkExk
1.CExkExkExkExkExkExkExkExk
1.DExkExkExkExkExkExkExk
2.AExkExkExkExkExkExkExkExk
2.BŠVŠVŠVŠVŠVŠVŠVŠVŠV
2.C------
2.D------
3.ATHTHTHTH---------------
3.BŠVŠVŠVŠVŠVŠVŠV
3.C------
3.D------
4.AExkExkExkExkExkExkExkExk
4.C------------------------
4.D---------------------
5.AExkExkExkExkExkExkExk
6.A---
6.B------
7.A------
7.B------
8.A---------------------
8.B---------------------
Nepřítomní učitelé012345678910
Baborovská Martina(Jiný)-..-..
Demitra Lucie(Jiný)............-
Drahokoupilová Hana(Jiný)..........-..
Durná Magda(Jiný)........Br....
Grech Martin(Jiný)........-..-
Hlaváček Jiří(Lék)....-
Chlebek Petr(Sem)---..----
Chvalová Lenka(Jiný)..-..----
Jelínková Jaroslava(Jiný)..Go-Go
Kloudová Iva(Lék)Sv....Sk-..
Křížová Václava(Jiný)..-....
Michaliková Jana(Jiný)..Čá..........
Motlíková Jana(Jiný)..-Nj..-..
Novotná Hana(Jiný)SoRz----
Prokopová Naděžda(Jiný)-..........--
Rozmušová Iveta(Jiný)....-....-....
Sojka František(Jiný)....Lu-......Čá
Sojková Petra(Jiný)Br......Ma..--
Šteklová Zuzana(Jiný)VmVm......-
Švácha Pavel(Jiný)..-......--
Vaňková Milena(Jiný)......-....
Zalubilová Gabriela(Jiný)....Čá---....
Místnosti mimo provoz012345678910
1. ATHTHTHTH
1. BTHTHTHTHTH
3. ATHTHTHTHTH
Změny v rozvrzích učitelů:
Baborovská Martina5. hododpadáČ1.C (S1)
6. hododpadáČ1.C (S2)
Bružeňák Vladimír1. hodsupl. (Sp Jiný)D2.D(2. D)za odpadlou
5. hodSuplovací pohotovost
5. hododpadáD5.A
6. hododpadáD2.B
7. hododpadáD2.D
Částková Daniela2. hodSuplovací pohotovost
2. hododpadáM3.B
3. hodsupl. (Za Jiný)M2.C(F)za odpadlou
6. hododpadáM8.A
8. hodSuplovací pohotovost
Doležalová Renata3. hododpadáB2.A
6. hododpadáB4.A
7. hododpadáB3.A
8. hododpadáB2.B
Gondík Rostislav2. hodsupl. (Je Jiný)IVT2.D (S1)(PU1)za odpadlou
4. hodsupl. (Je Jiný)IVT2.C (S1)(PU1)za odpadlou
6. hododpadáAF7.B (AF2)+
7. hododpadáAF7.B (AF2)+
před 1., 2., 3. hod dohled První dozor - 2. patro
Hlaváček Jiří1. hododpadáB1.D (S1)
2. hododpadáB1.D (S1)
6. hododpadáSB7.B (SB2)+
7. hododpadáSB7.B (SB2)+
Hrbek Jiří6. hododpadáM4.D
8. hododpadáIVT3.A (S1)
Jelínková Jaroslava6. hododpadáM4.C
Kašpar Petr4. hododpadáFr5.A (Fr)+
před 4., 5., 6. hod dohled Druhý dozor - 3. patro
Křížová Václava6. hododpadáVv6.B (S2)
7. hododpadáVv1.B
Lukešová Danuše3. hodsupl. (Sj Jiný)A2.D (A2)(2. D)za odpadlou
3. hododpadáA1.D (A1)
6. hododpadáA8.B (A2)
Maříková Petra4. hododpadáHv2.A
5. hodsupl. (Sp Jiný)Hv6.B (S1)(Hv)za odpadlou
5. hododpadáVšP4.C
6. hododpadáZSV1.D
8. hododpadáHv1.B
Najvarová Hana2. hododpadáN8.B (N)
3. hodsupl. (Mt Jiný)N7.A (N)(6. B)za odpadlou
3. hododpadáN1.C (N2)
5. hododpadáN4.A (N)
6. hododpadáN2.D (N1)
Prokop Vladimír1. hododpadáČ4.C
2. hododpadáČ5.A
Rozhon Vladimír2. hodsupl. (No Jiný)D3.D(3. D)za odpadlou
2. hododpadáČ4.D
6. hododpadáSD7.A (SD2)+
7. hododpadáSD7.A (SD2)+
Sekyrová Ivana1. hododpadáTv8.B (Dívs)+
7. hododpadáTv3.B (Dív)
před 4., 5., 6. hod dohled Druhý dozor chodba Tv
Siberová Blanka2. hododpadáFr8.B (Fr)+
6. hododpadáD6.A
7. hododpadáD6.B
Sobotka Václav1. hodsupl. (No Jiný)Z6.B(6. B)za odpadlou
1. hododpadáTv8.A (Chl)
7. hododpadáTv3.B (Chl)
Soukupová Jitka3. hododpadáB5.A
4. hododpadáB1.B
5. hodsupl. (Kl Lék)Ch6.A(6. A)za odpadlou
5. hododpadáCh1.B
6. hododpadáB2.C
před 1., 2., 3. hod dohled První dozor - 3. patro
Svobodová Jarmila2. hodsupl. (Kl Lék)Č6.B(6. B)za odpadlou
5. hododpadáVšP8.A
7. hododpadáZSV8.A
Vermachová Monika1. hodzměna A7.B (A1)(7. B)
1. hodspojeno (Št Jiný)A7.B (A2)(7. B)
2. hodsupl. (Št Jiný)A2.C (A1)(7. B)za odpadlou
5. hododpadáA1.A (A2)
6. hododpadáA8.B (A1)
Veselá Hana1. hododpadáF1.C
2. hododpadáM1.A
5. hododpadáM1.C (S2)
6. hododpadáM1.C (S1)
Vít Jan1. hododpadáCh1.D (S2)
2. hododpadáCh1.D (S2)
3. hododpadáSCH4.D (SCH2)+
4. hododpadáSCH4.D (SCH2)+
5. hododpadáCh3.B (S2)
6. hododpadáCh3.B (S2)
Wittnerová Dana1. hododpadáA2.A (A1)
2. hododpadáA1.B (A2)
5. hododpadáA1.A (A1)
6. hododpadáA3.A (A1)
Zítková Martina1. hododpadáN4.D (N1)
2. hododpadáN8.A (N)
3. hodsupl. (No Jiný)N7.B (N)(7. B)za odpadlou
3. hododpadáNK8.B (NK2)+
4. hododpadáNK8.B (NK2)+
5. hododpadáN2.B (N)
6. hododpadáN2.D (N2)
Změny v rozvrzích tříd:
1.A1.-4. hod třídnická hodina
5.-8. hod ---
1.B1.-9. hod Exkurze
1.C1.-8. hod Exkurze
1.D1.-7. hod Exkurze
2.A1.-8. hod Exkurze
2.B1.-9. hod školní výlet
2.C2. hodAA1(7. B)suplujeVermachová Monika(Št)
3. hodM(F)suplujeČástková Daniela(Za)
4. hodIVTS1(PU1)suplujeGondík Rostislav(Je)
6.-7. hod ---
2.D1. hodD(2. D)suplujeBružeňák Vladimír(Sp)
2. hodIVTS1(PU1)suplujeGondík Rostislav(Je)
3. hodAA2(2. D)suplujeLukešová Danuše(Sj)
5. hodTvDívodpadá(Pk)
6.-7. hod ---
3.A1.-4. hod třídnická hodina
5.-9. hod ---
3.B1.-7. hod školní výlet
3.C4. hodTvChlsodpadá(Gr)
4. hodTvDívodpadá(Pk)
6.-7. hod ---
3.D1. hodAA2odpadá(Sj)
2. hodD(3. D)suplujeRozhon Vladimír(No)
4. hodTvChlsodpadá(Gr)
6.-7. hod ---
4.A1.-8. hod Exkurze
4.C0.-7. hod ---
4.D1.-7. hod ---
5.A1.-7. hod Exkurze
6.A3. hodTvChlodpadá(Gr)
4. hodModpadá(Chb)
5. hodCh(6. A)suplujeSoukupová Jitka(Kl)
6. hod ---
6.B1. hodZ(6. B)suplujeSobotka Václav(No)
2. hodČ(6. B)suplujeSvobodová Jarmila(Kl)
4. hodAA1odpadá(Št)
5. hodHvS1(Hv)suplujeMaříková Petra(Sp)
6.-7. hod ---
7.A2. hodTvChlodpadá(Gr)
3. hodNN(6. B)suplujeNajvarová Hana(Mt)
5. hodAA2odpadá(Št)
6.-7. hod ---
7.B1. hodAA1(7. B)změnaVermachová Monika
1. hodAA2(7. B)spojíVermachová Monika(Št)
3. hodNN(7. B)suplujeZítková Martina(No)
6.-7. hod ---
8.A1.-7. hod ---
8.B1.-7. hod ---