v

Změny v rozvrhu pátek 22. 6.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1.A ŠV ŠV ŠV ŠV ŠV ŠV ŠV ŠV ŠV ŠV
2.B ŠV ŠV ŠV ŠV ŠV ŠV ŠV ŠV ŠV
2.D ŠV ŠV ŠV ŠV ŠV ŠV ŠV ŠV ŠV ŠV
3.C ŠV ŠV ŠV ŠV ŠV ŠV ŠV ŠV ŠV ŠV
4.C --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
4.D --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
8.A --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
8.B --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Baborovská Martina - .. Za - Gr .. - -
Beranová Eva - Je No - Go - - - - -
Částková Daniela - .. .. Go Hl - .. Ma ..
Kašpar Petr .. .. Pk Mt .. .. - -
Lukešová Danuše - .. .. .. .. - .. - - -
Rozhon Vladimír - - - - Dr .. .. .. - -
Rozmušová Iveta - .. Mc Za .. - - -
Sobotka Václav - - - Mt .. .. .. - - -
Sojka František - - Mt - Št .. .. - - -
Sojková Petra - .. .. - - Br - - - -
Svobodová Jarmila - .. ..
Veselá Hana - .. .. Je Br .. - - - -
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1. A --- --- --- --- --- --- --- --- ---
2. B --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
3. B --- --- --- --- --- --- --- --- ---
4. B --- --- --- --- --- --- --- ---
Změny v rozvrzích učitelů
Baborovská Martina
0.-8. hod Obecný pedagogický dozor
Bružeňák Vladimír
1 změna MD 8.B (MD3)+
2 změna MD 8.B (MD3)+
4 supl. (Ve PedD) D 2.C 2. C za odpadlou
5 supl. (Sp PedD) D 1.B 6. A za odpadlou
5 odpadá Č 8.A
Částková Daniela
0.-8. hod Obecný pedagogický dozor
Drahokoupilová Hana
1 změna CZ 8.B (CZ3)+
2 změna CZ 8.B (CZ3)+
4 supl. (Rz PedD) Z 4.B 2. D za odpadlou
4 odpadá Z 4.D
6 odpadá Z 2.B
Drnovcová Pavlína
2 odpadá B 1.A
Durná Magda
4 odpadá N 2.B (N1)
Gondík Rostislav
3 supl. (Čá PedD) F 4.B F za odpadlou
3 odpadá M 8.A
4 změna IVT 6.A (S2) 6. A
4 spojeno (Be PJ) IVT 6.A (S1) 6. A
Grech Martin
3 změna Tv 4.D (Chls)+
4 supl. (Ba PedD) Z 2.A 7. B za odpadlou
Hlaváček Jiří
4 supl. (Čá PedD) Ch 3.A 2. A za odpadlou
6 odpadá Ch 8.A
Jelínková Jaroslava
1 spojeno (Be PJ) IVT 3.A (S1) PU2
3 supl. (Ve PedD) M 2.A 2. A za odpadlou
3 odpadá M 8.B
před 1., 2., 3. hod dohled První dozor - 4. patro  
Kloudová Iva
3 změna Č 1.D 1. B
Křížová Václava
1 odpadá Vv 2.B
6 supl. (Ba PedD) Č 4.A 4. A za odpadlou
před 4., 5., 6., 7. hod dohled Druhý dozor - 4. patro  
Lukešová Danuše
0.-9. hod Obecný pedagogický dozor
Maříková Petra
7 spojeno (Čá PedD) ZSV 1.C (S1) 1. C
Michaliková Jana
1 změna CF 8.B (CF31)+
2 změna CF 8.B (CF31)+
4 supl. (Ro PedD) F 5.A 5. A za odpadlou
Motlíková Jana
2 supl. (Sj PedD) A 4.B (A1) A1 za odpadlou
3 supl. (So Dov) Z 1.B 1. C za odpadlou
4 supl. (Ka Absc) A 1.B 8. A za odpadlou
4 odpadá N 4.C (N2)
6 odpadá N 4.D (N1)
Najvarová Hana
3 odpadá N 3.C (N1)
4 odpadá N 4.C (N1)
Novotná Hana
2 supl. (Be PJ) M 1.B 1. C za odpadlou
3 změna M 1.C 2. D
Prokop Vladimír
1 změna DVU 8.B (DVU3)+
2 změna DVU 8.B (DVU3)+
4 odpadá Č 8.B
6 změna Č 6.A 1. C
Prokopová Naděžda
3 supl. (Ka Absc) Z 3.D 3. D za odpadlou
3 odpadá Tv 4.C (Dív)
Rozhon Vladimír
0.-9. hod Obecný pedagogický dozor
Rozmušová Iveta
0.-9. hod Obecný pedagogický dozor
Rybářová Lenka
2 změna Š 5.A (Š)+ 1. B
4 změna N 4.A (N2)+ N1
Sekyrová Ivana
3 odpadá Tv 4.D (Dív)
5 odpadá Tv 2.D (Dív)
6 odpadá Tv 3.C (Dív)
Siberová Blanka
4 změna Fr 2.B (Fr)+
5 odpadá D 1.A
Sojka František
0.-9. hod Obecný pedagogický dozor
Sojková Petra
0.-9. hod Obecný pedagogický dozor
Soukupová Jitka
2 odpadá B 3.C
3 odpadá Ch 2.B
Svobodová Jarmila
1 odpadá ZSV 2.D
5 odpadá ZSV 4.D
Šteklová Zuzana
4 supl. (Sj PedD) A 3.D (A2) A2 za odpadlou
4 odpadá A 2.D (A2)
6 odpadá A 8.B (A2)
Vaňková Milena
5 odpadá A 4.C (A2)
Veselá Hana
0.-9. hod Obecný pedagogický dozor
Vít Jan
1 spojeno (Ro PedD) B 1.D (S1) 3. C
1 změna B 1.D (S2) 3. C
2 spojeno (Ro PedD) B 1.D (S1) 3. C
2 změna B 1.D (S2) 3. C
4 odpadá Ch 3.C
6 odpadá Ch 2.D
před 4., 5., 6., 7. hod dohled Druhý dozor - 3. patro  
Zalubilová Gabriela
2 supl. (Ba PedD) F 3.A 3. A za odpadlou
5 supl. (Ro PedD) Ch 4.A 5. A za odpadlou
5 odpadá F 8.B
Zavázalová Lada
1 změna A 3.B 1. C
Zítková Martina
6 odpadá N 4.D (N2)
Změny v rozvrzích tříd
1.A
0.-9. hod školní výlet
1.B
2 M 1. C supluje No (Be)
3 Z 1. C supluje Mt (So)
4 A 8. A supluje Mt (Ka)
5 D 6. A supluje Br (Sp)
1.C
3 M 2. D změna No
7 ZSV S1 1. C spojí Ma (Čá)
8 Ch S1 odpadá (Čá)
1.D
1 B S1 3. C spojí (Ro)
1 B S2 3. C změna
2 B S1 3. C spojí (Ro)
2 B S2 3. C změna
3 Č 1. B změna Kl
2.A
3 M 2. A supluje Je (Ve)
4 Z 7. B supluje Gr (Ba)
2.B
4 N N2 N1 změna Ry
0.-8. hod školní výlet
2.C
4 D 2. C supluje Br (Ve)
5 Tv Chls odpadá (So)
6 A A1 odpadá (Lu)
2.D
5 Tv Chls odpadá (So)
0.-9. hod školní výlet
3.A
1 IVT S1 PU2 spojí Je (Be)
2 F 3. A supluje Za (Ba)
4 Ch 2. A supluje Hl (Čá)
6 Ov odpadá (Ka)
3.B
1 A 1. C změna Zv
2 Š Š 1. B změna Ry
3.C
6 Tv Chls odpadá (So)
0.-9. hod školní výlet
3.D
1 Č odpadá (Sp)
3 Z 3. D supluje Pk (Ka)
4 A A2 A2 supluje Št (Sj)
5 M odpadá (Ve)
6 Tv Chls odpadá (So)
4.A
4 N N2 N1 změna Ry
5 Ch 5. A supluje Za (Ro)
6 Č 4. A supluje (Ba)
4.B
2 A A1 A1 supluje Mt (Sj)
3 F F supluje Go (Čá)
4 Z 2. D supluje Dr (Rz)
5 Fr Fr odpadá (Ka)
4.C
0.-9. hod ---
4.D
0.-9. hod ---
5.A
2 Š Š 1. B změna Ry
4 F 5. A supluje Mc (Ro)
6 M odpadá (Čá)
6.A
4 IVT S2 6. A změna Go
4 IVT S1 6. A spojí Go (Be)
5 Fr Fr odpadá (Ka)
6 Č 1. C změna Pr
8.A
0.-9. hod ---
8.B
0.-9. hod ---
Pedagogický dohled u třídy:
1.A
Hodina: 0.-9., Učitel: Rozmušová Iveta, Veselá Hana
2.B
Hodina: 0.-8., Učitel: Baborovská Martina, Částková Daniela
2.D
Hodina: 0.-9., Učitel: Sojka František, Sojková Petra
3.C
Hodina: 0.-9., Učitel: Lukešová Danuše, Rozhon Vladimír