Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace
v

Změny v rozvrhu Wednesday 23. 10.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
2.B Exk Exk Exk Exk Exk Exk Exk Exk Exk Exk
5.B Exk Exk Exk Exk Exk Exk Exk Exk Exk Exk
3.C Exk Exk Exk Exk Exk Exk Exk Exk Exk Exk
3.D Exk Exk Exk Exk Exk Exk Exk Exk Exk Exk
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Drnovcová Pavlína - .. Bi .. Bi .. - - -
Chlebek Petr - .. - - - - - - - -
Motlíková Jana - .. Sj - .. .. - - - -
Prokopová Naděžda - So Wi .. So - Se Se -
Soukupová Jitka - .. .. - - .. .. - - -
Švácha Pavel - .. .. .. - - - - - -
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
A405 OPR OPR OPR OPR OPR OPR OPR OPR OPR
Změny v rozvrzích učitelů
Bábíčková Bechová Zdeňka
2 odpadá M 2.B
3 supl. (Dv PedD) M 6.B B204 za odpadlou
5 Suplovací pohotovost  
Baborovská Martina
2 změna D 4.A A403
3 změna Č 3.A C403
5 odpadá Č 5.B
Doležalová Renata
7 odpadá B 2.B
8 odpadá B 2.B
Drahokoupilová Hana
1 změna RZ1 5.B (RZ2)+
2 změna RZ1 5.B (RZ2)+
6 přesun << Z 4.C A403 z 7. hod
7 přesun >> Z 4.C na 6. hod
Drnovcová Pavlína
0. - 9. les.Obecný pedagogický dohled
Durná Magda
4 změna N 6.B (N) A301
Hanková Lucie
7 odpadá A 5.B
Jelínková Jaroslava
6 odpadá IVT 2.B (S1)
Křížová Václava
1 odpadá Vv 2.B
Lukešová Danuše
1 změna AK 5.B (AK2)+
2 změna AK 5.B (AK2)+
Motlíková Jana
0. - 9. les.Obecný pedagogický dohled
Nývltová Eva
2 supl. (Dv PedD) M 1.C B403 za odpadlou
6 odpadá IVT 2.B (S2)
Sekyrová Ivana
6 spojeno (Pk Nem) Tv 5.A (BAZ3)+ Baz1
7 spojeno (Pk Nem) Tv 5.A (BAZ3)+ Baz1
Siberová Blanka
0 změna LN 5.B (LN1)+
Sobotka Václav
1 supl. (Pk Nem) Tv 4.C (Dív) TV1 za odpadlou
4 spojeno (Pk Nem) Tv 1.D (Dív) TV1
Sojka František
2 spojeno (Mt PedD) A 5.A (N1) A207
Sojková Petra
4 odpadá Hv 2.B
Soukupová Jitka
0. - 9. les.Obecný pedagogický dohled
Šteklová Zuzana
7 navíc A 4.D (A2) B303 do úvazku
Veselá Hana
1 změna M 3.B A401
6 změna M 4.A C202
Widž Jiří
2 supl. (Pk Nem) M 2.C C202 přespočetná hod.
Zalubilová Gabriela
6 Suplovací pohotovost  
6 odpadá F 5.B
Změny v rozvrzích tříd
2.A
1 A A1 odpadá (Mt)
3.A
3 Č C403 změna Ba
4.A
2 D A403 změna Ba
5 A A1 odpadá (Mt)
6 M C202 změna Ve
2.B
0. - 9. les.Exkurze
5.A
1 M odpadá (Chb)
2 A N1 A207 spojí Sj (Mt)
6 Tv BAZ3 Baz1 spojí Se (Pk)
7 Tv BAZ3 Baz1 spojí Se (Pk)
3.B
1 M A401 změna Ve
5 B odpadá (Sk)
6 Tv BAZ3 Baz1 spojí Se (Pk)
7 Tv BAZ3 Baz1 spojí Se (Pk)
1.C
2 M B403 supluje (Dv)
1.D
4 Tv Dív TV1 spojí So (Pk)
6.A
1 B odpadá (Dv)
2.C
2 M C202 supluje Wi (Pk)
7.A
1 SPG SPG2 odpadá (Ša)
2 SPG SPG2 odpadá (Ša)
5.B
1 SPG SPG2 odpadá (Ša)
2 SPG SPG2 odpadá (Ša)
0. - 9. les.Exkurze
3.C
1 SPG SPG2 odpadá (Ša)
2 SPG SPG2 odpadá (Ša)
skup SB1: 0. - 9. les.Exkurze
skup SB21: 0. - 9. les.Exkurze
3.D
1 SPG SPG2 odpadá (Ša)
2 SPG SPG2 odpadá (Ša)
skup SB21: 0. - 9. les.Exkurze
skup SB1: 0. - 9. les.Exkurze
8.A
4 N N odpadá (Mt)
6 B odpadá (Sk)
6.B
3 M B204 supluje Bi (Dv)
4 N N A301 změna Du
4.C
1 Tv Dív TV1 supluje So (Pk)
6 Z A403 přesun << Dr z 7. hod
6 B odpadá (Dv)
7 Z přesun >> na 23.10. 6. hod
4.D
7 A A2 B303 navíc Št
Pedagogický dohled u třídy:
2.B
Hodina: 0. - 9. les., Učitel: Soukupová Jitka
5.B
Hodina: 0. - 9. les., Učitel: Drnovcová Pavlína
3.D
Hodina: 0. - 9. les., Skupina: SB21, SB1, Učitel: Motlíková Jana