Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace
v

Změny v rozvrhu Friday 6. 12.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
5.A Di Di K K K
3.B Di Di
1.C Di Di
1.D Di Di
6.A Di K K K K
4.B Di Di
2.C Di Di K K K
2.D Di Di K K K
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Bábíčková Bechová Zdeňka ..
Bružeňák Vladimír ..
Drahokoupilová Hana .. ..
Drnovcová Pavlína ..
Durná Magda ..
Gondík Rostislav ..
Hanková Lucie ..
Kloudová Iva - .. .. - .. .. .. - -
Maříková Petra .. <> - -
Prokop Vladimír .. ..
Rozhon Vladimír ..
Rozmušová Iveta - .. - Ba - - .. .. -
Rybářová Lenka .. - .. .. .. Lu Sj - -
Sekyrová Ivana -
Sobotka Václav ..
Sojková Petra Žá Ša .. .. ..
Soukupová Jitka ..
Šteklová Zuzana ..
Veselá Hana -
Zalubilová Gabriela Ja ..
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Bábíčková Bechová Zdeňka
3 odpadá IVT 5.A (S1)
4. les.Obecný pedagogický dohled
Baborovská Martina
3 supl. (Ro PedD) Č 3.A B204 přespočetná hod.
Bružeňák Vladimír
3. les.Obecný pedagogický dohled
Drahokoupilová Hana
4. les., 3. les.Obecný pedagogický dohled
Drnovcová Pavlína
4 přesun << Ch 6.B B304 z 6. hod
4 odpadá B 6.A (S1) Výchovný koncert
5 odpadá B 6.A (S1) Výchovný koncert
6 přesun >> Ch 6.B na 4. hod
3. les.Obecný pedagogický dohled
Durná Magda
3. les.Obecný pedagogický dohled
Gerberová Regina
5 výměna << D 5.A A403 z 5.12. 1. hod
Gondík Rostislav
3. les.Obecný pedagogický dohled
Hanková Lucie
3 odpadá A 1.D (A2)
4. les.Obecný pedagogický dohled
Hlaváček Jiří
7 výměna << B 2.C B204 z 2.12. 7. hod
Jahn Libuše
3 supl. (Za Lék) M 1.B C306 přespočetná hod.
5 přesun << M 1.B A209 z 6. hod
6 přesun >> M 1.B na 5. hod
Lukešová Danuše
4 odpadá A 5.A (A1)
5 supl. (Ry Nem) A 1.A (A2) B303 za odpadlou
Maříková Petra
3 odpadá Hv 1.C (S1)
4. - 7. les.Obecný pedagogický dohled
Novotná Hana
4 odpadá N 2.C (N2)
Nývltová Eva
4 odpadá IVT 2.D (S1)
5 Suplovací pohotovost  
Prokop Vladimír
3. - 4. les.Obecný pedagogický dohled
Prokopová Naděžda
4 odpadá Tv 1.D (Dív)
7 výměna >> Z 2.C na 2.12. 7. hod
Rozhon Vladimír
3. les.Obecný pedagogický dohled
Rozmušová Iveta
0. - 8. les.Obecný pedagogický dohled
Sekyrová Ivana
4. les.Obecný pedagogický dohled
Sobotka Václav
4. les.Obecný pedagogický dohled
Sojka František
6 spojeno (Ry Nem) A 2.C (N1) A207
Sojková Petra
3. - 7. les.Obecný pedagogický dohled
Soukupová Jitka
1 navíc Ch 3.B B403 za odpadlou
4. les.Obecný pedagogický dohled
Šteklová Zuzana
3. les.Obecný pedagogický dohled
Švácha Pavel
4 Suplovací pohotovost  
Veselá Hana
1 odpadá M 3.B zrušeno
4. les.Obecný pedagogický dohled
Žáková Lenka
3 supl. (Sp PedD) Z 1.A C203 přespočetná hod.
Změny v rozvrzích tříd
1.A
3 Z C203 supluje Žá (Sp)
5 A A2 B303 supluje Lu (Ry)
3.A
3 Č B204 supluje Ba (Ro)
1.B
3 M C306 supluje Ja (Za)
5 M A209 přesun << Ja z 6. hod
5 Hv odpadá (Sp)
6 M přesun >> na 6.12. 5. hod
4.A
3 Š Š odpadá (Ry)
2.B
3 Š Š odpadá (Ry)
5.A
0 ŠpN Šp1 odpadá (Ry)
5 D A403 výměna << Ge z 5.12. 1. hod
5 ZSV výměna >> na 5.12. 1. hod
3. - 4. les.Divadlo
skup S1: 5. - 7. les.Výchovný koncert
3.B
1 Ch B403 navíc Sk
1 M odpadá (Ve)
2 Č odpadá (Kl)
3. - 4. les.Divadlo
1.C
3. - 4. les.Divadlo
1.D
3. - 4. les.Divadlo
6.A
0 ŠpN Šp1 odpadá (Ry)
3. les.Divadlo
skup S1: 4. - 7. les.Výchovný koncert
skup S2: 4. les.Divadlo
4.B
0 ŠpN Šp1 odpadá (Ry)
3. - 4. les.Divadlo
2.C
5 ZSV odpadá (Kl)
6 A N1 A207 spojí Sj (Ry)
7 B B204 výměna << Hl z 2.12. 7. hod
7 Z výměna >> na 2.12. 7. hod
3. - 4. les.Divadlo
skup S1: 5. - 7. les.Výchovný koncert
2.D
1 Ch odpadá (Ro)
6 ZSV odpadá (Kl)
3. - 4. les.Divadlo
skup S1: 5. - 7. les.Výchovný koncert
7.A
0 ŠpN Šp1 odpadá (Ry)
2 Š Š odpadá (Ry)
5.B
2 Š Š odpadá (Ry)
3.C
0 ŠpN Šp1 odpadá (Ry)
3.D
0 ŠpN Šp1 odpadá (Ry)
1 Č odpadá (Kl)
6 Ch odpadá (Ro)
8.A
0 ŠpN Šp1 odpadá (Ry)
6.B
4 Ch B304 přesun << Dv z 6. hod
4 F odpadá (Za)
6 Ch přesun >> na 6.12. 4. hod
4.D
0 ŠpN Šp1 odpadá (Ry)
Pedagogický dohled u třídy:
5.A
Hodina: 3. les., Učitel: Gondík Rostislav
Hodina: 4. les., Učitel: Sekyrová Ivana
Hodina: 5. - 7. les., Skupina: S1, Učitel: Maříková Petra
3.B
Hodina: 3. les., Učitel: Drahokoupilová Hana
Hodina: 4. les., Učitel: Veselá Hana
1.C
Hodina: 3. - 4. les., Učitel: Prokop Vladimír
1.D
Hodina: 3. les., Učitel: Durná Magda
Hodina: 4. les., Učitel: Sobotka Václav
6.A
Hodina: 3. les., Učitel: Drnovcová Pavlína
Hodina: 4. - 7. les., Skupina: S1, Učitel: Maříková Petra
Hodina: 4. les., Skupina: S2, Učitel: Drahokoupilová Hana
4.B
Hodina: 3. les., Učitel: Rozhon Vladimír
2.C
Hodina: 3. les., Učitel: Bružeňák Vladimír
Hodina: 4. les., Učitel: Hanková Lucie
Hodina: 5. - 7. les., Skupina: S1, Učitel: Sojková Petra
2.D
Hodina: 3. les., Učitel: Šteklová Zuzana
Hodina: 4. les., Učitel: Bábíčková Bechová Zdeňka
Hodina: 5. - 7. les., Skupina: S1, Učitel: Sojková Petra